Par koka karkasa moduļu mājām

SIA “Kompakta maja” ir profesionāls paneļu māju ražotājs – viens no lielākajiem koka karkasa paneļu un moduļu ražotājiem Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs. Mēs specializējamies būvniecības pakalpojumos, projektu vadībā un loģistikā. Mūsu komandai ir 9 gadu pieredze un izcili panākumi, realizējot dažādus projektos Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā. Kopš 2006. gada mēs esam uzbūvējuši vairāk nekā 160 ēkas, tostarp:

  • privātās ēkas – dvīņu mājas / vienstāvu mājas / rindu mājas
  • sabiedriskās ēkas – slimnīcas / pansionāti / viesnīcas / daudzdzīvokļu mājas
  • citas ēkas – viesu mājas / laivu mājas / garāžas / automašīnu nojumes un citas konstrukcijas.

Mūsu profesionālās celtniecības brigādes veic darbus Vācijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Norvēģijā. SIA “Kompakta maja” piedāvā augstāko kvalitāti, drošību, servisu un elastību.

Ņemot vērā montāžas līnijas kapacitāti, moduļu mājas elementus SIA “Kompakta maja” spēj izgatavot ļoti ātri, pat par 70% ļaujot ieekonomēt celtniecības laiku, ja salīdzina ar tādu tradicionālo celtniecības materiālu izmantošanu kā ķieģeļi, bloki vai citi materiāli. Pilns mājas izgatavošanas cikls, sākot no projektēšanas, izejmateriālu piegādes, mājas montāžas un apdares līdz atslēgu saņemšanai aizņems 45 darba dienas, savukārt pašas mājas montāža uz vietas aizņems tikai 4 dienas. SIA “Kompakta maja” garantē visaugstāko kvalitāti, izmaksu caurspīdīgumu, pilnu un izcilu servisu, kurš orientēts uz klienta vajadzībām, kā arī elastību visplašākā spektra jautājumu risināšanā.