1

Ātrums

Ņemot vērā montāžas līnijas kapacitāti, moduļu mājas elementus SIA “Kompakta maja” spēj izgatavot ļoti ātri, pat par 70% ļaujot ieekonomēt celtniecības laiku, ja salīdzina ar tādu tradicionālo celtniecības materiālu izmantošanu kā ķieģeļi, bloki vai citi materiāli. Pilns mājas izgatavošanas cikls, sākot no projektēšanas, izejmateriālu piegādes, mājas montāžas un apdares līdz atslēgu saņemšanai aizņems 45 darba dienas, savukārt pašas mājas montāža uz vietas aizņems tikai 4 dienas.

2

Profesionalitāte

Mēs nodrošinām profesionālu un individuālu pieeju katram klientam, kā arī izcilu projektu vadību. Mūsu pieredze un specializācija ēku būvniecībā, izmantojot saliekamos koka rāmjus un moduļus, ļauj projektu īstenošanā panākt lielāku elastību, un veiksmīgāku klienta vēlmju un prasību realizēšanu, salīdzinot ar citiem konkurentiem.

3

Pieredze

SIA “Kompakta maja” ir profesionāls  saliekamo māju ražotājs un viens no lielākajiem koka rāmju paneļu un moduļu ražotājiem Baltijas valstīs. Mums ir uzkrāta 9 gadu pieredze, strādājot Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā, kā arī Latvijā

4

Plašs pakalpojumu klāsts

SIA “Kompakta maja” piedāvā dažādu būvelementu projektēšanu, strukturālo un energoefektivitātes analīzi, saliekamo māju ražošanu un piegādi, montāžu, ārējo fasāžu un iekšējās apdares darbus.